:: اطلاعیه مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه

استادان و دانشجویان گرامی دانشگاه یزد

با عرض تبریک سال نو و همچنین تبریک اعیاد شعبانیه، پیرو اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه در خصوص برگزاری کلاس‌های دانشگاه به صورت مجازی و برخط، به استحضار می‌رساند کلاس‌های نظری و آن دسته از کلاس‌های نظری-عملی و عملی دانشگاه که به تشخیص پردیس و دانشکده مربوط قابلیت برگزاری بصورت مجازی دارند، از روز شنبه 16 فروردین بصورت مجازی و برخط از طریق سامانه Adobe Connect از آدرس http://vu.yazd.ac.ir برگزار می‌شود.

به منظور تسهیل کار با سامانۀ مزبور، راهنمای کاملی در خصوص نصب نرم‌افزارهای لازم، چگونگی ورود به سامانه، برگزاری و شرکت در کلاس برخط و نیز استفاده از ویدئوی ضبط‌شدۀ کلاس‌ها فراهم شده است که از طریق تارنمای فوق قابل دسترسی است.

قابل ذکر است سامانه سامیاد نیز همچنان بعنوان سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه مورد استفاده خواهد بود و استادان محترم می‌توانند محتواهای آموزشی خود اعم از اسلایدها، تمرین و تکلیف و ... را در این سامانه برای دانشجویان خود به اشتراک بگذارند و از قابلیتهای دیگر آن نظیر تحویل و نمره‌دهی تمرین، برگزاری آزمون و ... نیز برخوردار شوند. از توجه همه دانشگاهیان عزیز سپاسگزاری می‌شود. چنانچه در آغاز شروع کار سامانه با اشکالاتی مواجه شدید، خواهشمند است با شکیبایی موضوع را از طریق مجاری ذیربط که در تارنمای یادشده معرفی شده است، پیگیری فرمائید.

امیدواریم این تمهیدات گامی هر چند کوچک در پیشبرد اهداف والای دانشگاه یزد و تلاشی در راه پیوستگی امر مهم آموزش به شمار آید.

مرکز اموز‌ش‌های آزاد و مجازی دانشگاه

قابل توجه اساتيد ::

استفاده از سيستم جهت برگزاري كلاس از ساعت 6 صبح الي 10 شب امكان پذير مي باشد. لذا در خارج از اين زمان از برگزاري كلاس جدا خود داري فرماييد.

:: لطفا به نکات زیر توجه فرمایید